Virtuální adopce znamená, že si můžete "adoptovat" na dálku kočičku či kocourka a tím získá Vaši podporu. Podpora může být finanční či materiální. K virtuální adopci jsou určeny kočičky, které z různých závažných důvodů nemohou do nové rodiny a vyžadují neustálou péči v našem depozitu. Nebo dočasně i kočičky, které jsou zatím natolik plaché, že jejich umístění by bylo v této chvíli nevhodné.

Pokud si kočičku adoptujete a pošlete finanční či materiální odměnu, bude Vám zasláno potvrzení o daru pro daňové účely a budou Vám posílány fotografie a informace o daru. Možná je i návštěva v depozitu. Pokud se rozhodnete kočičku či kocourka podpořit, neváhejte nám napsat zprávu na email : peskova.edita@seznam.cz , kde Vám poskytneme více informací

Kočičky k virtuální adopci

narozen: květen 2011

 

Jak se k nám dostal:

Do našeho depozita jsme ho přijali v červenci 2011.

 

Jaký je?

Je to velký mazel, pohodář a gurmán, ale k lidem ještě nemá přílišnou důvěru. Od nás se nechá pohladit, ale před cizími lidmi stále utíká. Velice vychází se psy, kteří ho také neskutečně milují.

Představovali bychom si pro něj klidnou a trpělivou rodinu, ve které se naučí nebát se lidí.

 

Kastrace: květen 2012

Očkování: Ano

 

 

Od úterý máme v péči cca ročního kocourka, nalezenec z Brandýsa nad Labem. Zřejmě po autonehodě,  předán MP Brandýs. Jméno Poldik.

Poldik je ochrnutý na zadní nožičky, rentgen vyloučil zlomeniny a sono vnitřní zranění, chlapeček je velmi hubený, klidný a velmi mazlivý, nepostrádá někdo svého nekastrovaného kamaráda?

 

 

 Poldik je roční kocourek, zřejmě po autonehodě  a takhle si to ťapká v rámci rehabilitace,  když Poldik pohladíte, zvedá tlapku na znamení, že chce být chován, jeho zdravotní stav se pomalu zlepšuje a já vyhlížím den,kdy bude možné podstoupit u Poldik kastraci. 

 

 

Vladík... klidný a velmi přítulný kocour přišel o svůj domov díky lidské bezohlednosti a tuposti. Spokojeně si užíval život kočičího jedináčka, který po 5 letech ukončilo nemilosrdné rozhodnutí a Vladík se ocitl v útulku. Celé 2 měsíce jsem bojovala s jeho apatií a drobnými zdravotními komplikacemi. Vladík se rozhodl, že už dál nechce,byl smutný a nemohl pochopit, proč už není ve svém. Podstoupil u nás kastraci, odčervení a čeká ho jeho první očkování. Z apatického kocoura se neustálým mazlením a přesvědčováním stává milý společník, velmi se mu líbí moje peřiny a jak je zřejmé,moc mu to v nich sluší. Vladík je cca 5 let starý, kastrovaný, odčerveny a velmi vděčný...Nechce někdo postelovou ozdobu a nejvděčnější lásku ???

 

 

Vladik v jeho velmi typické poloze, pro tohohle nádherného mazlivého kluka hledáme extrémně klidnou domácnost, ideálně bez dalších zvířat a dětí.  Odměnou vám bude velký mazel a kliďas.

 

narozen: 2012

fotky

 

Jaký je?

Míša je velmi plachý a bázlivý. Když se nechá chytit, tak se pomazlí, ale musí mít náladu. Potřebuje trpělivost a lásku. Vůči cizím lidem je ale stále nedůvěřivý a nenechá je k sobě přiblížit.

 

Kastrace: ano

 

Kéž jsou všechny bytosti šťastny

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Edita Pešková (předsedkyně z.s.) Mochov, Praha- východ +420 733 653 114 peskova.edita@seznam.cz