Aktuálně 2013

29.11.2013 22:50
Do nového domova odešel náš velký oblíbenec, kocourek Drátek. Bude bydlet s mladým párem v Numburce. Drátek byl vybrán po delší úvaze a prostudování charakterů a povah našich kočiček. Jsme rádi, že Drátek svou povahou padl někomu do oka, je to moc milý a přítulný kocourek.
09.11.2013 18:37
Do nového domova odešel kocourek Pendolino. Bydlí tak v rodině se 2 dětmi a další dětští kamarádi docházejí. Pendolino se svou neskutečně flegmatickou povahou je náramně spokojený - s dětmi si pohraje a pak jde zase spát.
11.10.2013 22:46
Dnes odešel do nového domova kocourek Merlin. Bude v rodině, která bydlí nedaleko nás a která má již z našeho depozita kočičku Anténku (nově Ádu). Přejeme jemu i nové rodině hodně spokojených a mazlivých chvilek.
07.10.2013 19:41
4.10. 2013 jsme přivezli maličká mouratá koťátka, která jsme pojmenovali Malej a Velká. Malej je drobounký kocourek, velice hubený, ale neskutečně hravý a přítulný. Velká je o něco málo větší a je relativně ostražitá. Také jsme přivezli britského modrého kocourka, asi 3 roky starého. Dostal jméno Merlin. Merlin je mazlivý kocourek, který potřebuje svůj klid. Aktuálně trpí déletrvajícím průjmem a má stará poranění, která mu momentálně ale nezpůsobují větší problémy. Všechny tyto kočičky jsme přivezli ze Staré Boleslavi, kde je krmila hodná paní, ale zejména teď před zimou bylo nutné jim najít teplé místečko.
06.10.2013 17:28
V sobotu 5.10.2013 odešla za Duhový most kočička Kara. Jen několik metrů od našeho domu ji srazilo auto a Kaře byl tento střet bohužel osudný. Je nám to moc líto :-(
01.10.2013 22:26
Dnes jsme přivezli zhruba 3-4 měsíčního bílo-zrzavého kocourka. Kocourek se potuloval okolo železniční stanice v Praze-Horních Počernicích. Je to neskutečně flegmatický kocourek, hodně mazlivý a v náručí vydrží neomezeně dlouho.
28.09.2013 21:04
Změn není nikdy dost a pořád máme představu lepšího pokoje pro kočičky. Rozhodli jsme se tedy udělat jim v pokoji souvislé regály, kde budou moct ležet, uzavíratelnou skříň, aby si nemohli jen tak snadno rozdělávat granulky a tak.... Pán byl velice ochotný, jen na něj bylo tolik dohlížejících kočiček až příliš. A potvůrky jak kdyby to věděly, neustále se okolo něj motaly. nové fotky přidány do alba Kočičí herna
28.09.2013 20:57
Přišla nám zpráva s fotkami o maličké holčičce, kterou si nová rodina vybrala jen pár dní po tom, co jsme ji i se sourozenci a maminkou přivezli z Nových Jiren k nám: Starý kocour už přestal čumět a jsou kamarádi, honí se, perou a skotačí, malá je úplně skvělá, všechno se rychle učí, baští úplně hrozně - dá se říct všechno a i se trochu mazlí, ale okusování nohou a honění hraček je zábavnější než naše mudlání. Je prostě k sežrání. Posílám pár fotek, ale zastihnout oba v klidu je téměř nemožné. fotky
25.09.2013 20:54
Dnes se k nám vrátil maličký kocourek Yeti. Bohužel se ukázalo, že je to velice aktivní kocourek a tak bude spíše vhodný třeba k dětem, které ho tak trochu utahají  Ale bylo vidět, že mladý pár se s Yetim loučil opravdu nerad, přese všechno si k němu vztah vytvořili, ale bohužel se nedokázali s jeho příliš aktivní povahou úplně vyrovnat. Yeti k nim šel s tím, že to chtějí alespoň vyzkoušet - za tuto jejich upřímnost jsme jim vděčni. Nakonec by se trápili všichni. Kdo by tedy chtěl velice mazlivého, aktivního kocourka, třeba i jako kamaráda už k nějaké jiné kočičce a nebo k dětem, Yeti bude pro něj určitě ten pravý.
23.09.2013 20:20
Minulý týden jsme přijali 3 mouraté sourozence, 2 kočičky a 1 kocourka. Koťátka byla nalezena u areálu firmy v Nehvizdech u Prahy. Paní, která ve firmě pracuje, je vzala na nějakou dobu k sobě domů a nyní jsou tedy již u nás. Dostali jména Cola, Fanta (holčičky) a Sprite (kluk). Zatím jsou poměrně vystrašení a bojácní, většinu času jsou schovaní společně v kukani.   http://tlapkymochov.rajce.idnes.cz/Cola,_Fanta_a_Sprite
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Kéž jsou všechny bytosti šťastny

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Kontakt

Edita Pešková (předsedkyně z.s.) Mochov, Praha- východ +420 733 653 114 peskova.edita@seznam.cz